205/45R16 87W ROAD PERFORMANCE XL RI

RIKEN

205/45R16 87W ROAD PERFORMANCE XL RI

205/45R16 87W ROAD PERFORMANCE XL RI

3,810.00 ден

На лагер

3,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014523 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: