205/45R17 88H OB944 XL

TOYO

205/45R17 88H OB944 XL

205/45R17 88H OB944 XL

7,430.00 ден

На лагер

7,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020840-22 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: