205/45R17 88V ALPIN 6

MICHELIN

205/45R17 88V ALPIN 6

205/45R17 88V ALPIN 6

12,770.00 ден

На лагер

12,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016017 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: