205/45R17 88V PRIMACY S2 XL

OUTLET 2021
MICHELIN

205/45R17 88V PRIMACY S2 XL

205/45R17 88V PRIMACY S2 XL

9,950.00 ден

На лагер

9,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504168-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PRIMACY S2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: