205/45R17 88V UHP XL RI

RIKEN
-10%

205/45R17 88V UHP XL RI

205/45R17 88V UHP XL RI

3,681.00 ден

На лагер

3,681.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014899 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: