205/45R17 88W RXMOTION U11 RFT XL

OUTLET 2020
ROADX

205/45R17 88W RXMOTION U11 RFT XL

205/45R17 88W RXMOTION U11 RFT XL

4,240.00 ден

Out of stock

4,240.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021826-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: