205/50 R17 93V ALL SEASON XL TA

TAURUS

205/50 R17 93V ALL SEASON XL TA

205/50 R17 93V ALL SEASON XL TA

4,770.00 ден

На лагер

4,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500698 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: