205/50R17 89V PremiumContact 6

CONTINENTAL

205/50R17 89V PremiumContact 6

205/50R17 89V PremiumContact 6

9,310.00 ден

На лагер

9,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010956 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

89

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: