205/50R17 93H TS850 P XL

CONTINENTAL
-10%

205/50R17 93H TS850 P XL

205/50R17 93H TS850 P XL

8,892.00 ден

На лагер

8,892.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007813 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: