205/50R17 93V UHP XL RI

RIKEN
-10%

205/50R17 93V UHP XL RI

205/50R17 93V UHP XL RI

3,879.00 ден

На лагер

3,879.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014504 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: