205/55R16 91H BRAVURIS

BARUM
-11%

205/55R16 91H BRAVURIS

205/55R16 91H BRAVURIS

4,000.64 ден

На лагер

4,000.64 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500125 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: