205/55R16 91H WR Snowproof

NOKIAN
-20%

205/55R16 91H WR Snowproof

205/55R16 91H WR Snowproof

4,960.00 ден

На лагер

4,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017621-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: