205/55R16 91V UltraContact FR

CONTINENTAL

205/55R16 91V UltraContact FR

205/55R16 91V UltraContact FR

6,390.00 ден

На лагер

6,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500248 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: