205/55R16 91W EcoContact 6 SSR *

CONTINENTAL
-10%

205/55R16 91W EcoContact 6 SSR *

205/55R16 91W EcoContact 6 SSR *

7,569.00 ден

Out of stock

7,569.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504121 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

EcoContact 6

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: