205/55R17 95H WINMASTER PROX ARW 3 XL

ARIVO

205/55R17 95H WINMASTER PROX ARW 3 XL

205/55R17 95H WINMASTER PROX ARW 3 XL

3,990.00 ден

На лагер

3,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504994 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

95H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: