205/55R17 95V GREEN-MAX HP010

LING LONG

205/55R17 95V GREEN-MAX HP010

205/55R17 95V GREEN-MAX HP010

3,770.00 ден

Out of stock

3,770.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503665 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-MAX HP010

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: