205/55R17 95V N’blue 4Season 2 XL

NEXEN

205/55R17 95V N’blue 4Season 2 XL

205/55R17 95V N’blue 4Season 2 XL

7,650.00 ден

Out of stock

7,650.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503753 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: