205/60R16 92T ALPIN 6

MICHELIN

205/60R16 92T ALPIN 6

205/60R16 92T ALPIN 6

8,090.00 ден

На лагер

8,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018096 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

92

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: