205/60R16 96H AllSeasonContact XL

OUTLET 2020
CONTINENTAL
-25%

205/60R16 96H AllSeasonContact XL

205/60R16 96H AllSeasonContact XL

6,922.50 ден

Out of stock

6,922.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021706-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: