205/60R16 96H Seasonproof XL

NOKIAN
-10%

205/60R16 96H Seasonproof XL

205/60R16 96H Seasonproof XL

7,416.00 ден

На лагер

7,416.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020971 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: