205/65R15 94T POLARIS 5

BARUM

205/65R15 94T POLARIS 5

205/65R15 94T POLARIS 5

5,830.00 ден

На лагер

5,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502648 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: