205/65R15 94T SNOW RI

OUTLET 2021
RIKEN

205/65R15 94T SNOW RI

205/65R15 94T SNOW RI

4,320.00 ден

На лагер

4,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015316-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: