205/65R15 94T TS860

OUTLET 2018
CONTINENTAL
-79%

205/65R15 94T TS860

205/65R15 94T TS860

2,054.00 ден

На лагер

2,054.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010776-18 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: