205/65R15 94V ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

205/65R15 94V ROAD PERFORMANCE RI

205/65R15 94V ROAD PERFORMANCE RI

3,465.00 ден

На лагер

3,465.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021735 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: