205/75R16C 110/108R CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

205/75R16C 110/108R CARGOSPEEDEVO RI

205/75R16C 110/108R CARGOSPEEDEVO RI

5,094.00 ден

Out of stock

5,094.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504029 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEEDEVO

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: