215/45R16 90V ROAD PERFORMANCE XL RI

RIKEN
-10%

215/45R16 90V ROAD PERFORMANCE XL RI

215/45R16 90V ROAD PERFORMANCE XL RI

3,690.00 ден

На лагер

3,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016710 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

90

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: