215/45R17 91V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

215/45R17 91V GREEN-Max Winter UHP

215/45R17 91V GREEN-Max Winter UHP

3,460.00 ден

На лагер

3,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504947 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: