215/45R17 91V SNOW XL RI

OUTLET 2021
RIKEN

215/45R17 91V SNOW XL RI

215/45R17 91V SNOW XL RI

4,610.00 ден

На лагер

4,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015418-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: