215/45R18 93Y RXMOTION U11 XL

OUTLET 2020
ROADX

215/45R18 93Y RXMOTION U11 XL

215/45R18 93Y RXMOTION U11 XL

3,800.00 ден

На лагер

3,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021830-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: