215/50R17 95V SNOW XL RI

OUTLET 2021
RIKEN

215/50R17 95V SNOW XL RI

215/50R17 95V SNOW XL RI

5,190.00 ден

На лагер

5,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015414-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: