215/50R18 92V SNOW GRAB+ FR

OUTLET 2021
GENERAL TIRE

215/50R18 92V SNOW GRAB+ FR

215/50R18 92V SNOW GRAB+ FR

7,510.00 ден

На лагер

7,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023324-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: