215/50R18 92W DX640

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

215/50R18 92W DX640

215/50R18 92W DX640

3,845.00 ден

На лагер

3,845.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022122-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: