215/50ZR17 95W DX640 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-30%

215/50ZR17 95W DX640 XL

215/50ZR17 95W DX640 XL

3,766.00 ден

На лагер

3,766.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016828-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: