215/55R16 93V Hectorra 5

215/55R16 93V Hectorra 5

215/55R16 93V Hectorra 5

6,220.00 ден

На лагер

6,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503876 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: