215/55R16 93V N’blue HD Plus

NEXEN

215/55R16 93V N’blue HD Plus

215/55R16 93V N’blue HD Plus

6,090.00 ден

На лагер

6,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500609 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: