215/55R16 93V PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

215/55R16 93V PRIMACY 4+

215/55R16 93V PRIMACY 4+

10,710.00 ден

На лагер

10,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500498 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: