215/55R16 93V ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

215/55R16 93V ROAD PERFORMANCE RI

215/55R16 93V ROAD PERFORMANCE RI

3,870.00 ден

На лагер

3,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014519 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: