215/55R16 97H OB944 TL XL

TOYO
-10%

215/55R16 97H OB944 TL XL

215/55R16 97H OB944 TL XL

6,183.00 ден

На лагер

6,183.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024042 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: