215/55R16 97V ALTIMAX A/S 365 XL

GENERAL TIRE
-10%

215/55R16 97V ALTIMAX A/S 365 XL

215/55R16 97V ALTIMAX A/S 365 XL

5,328.00 ден

На лагер

5,328.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010319 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: