215/55R17 94V DYNAXER HP4

KLEBER
-20%

215/55R17 94V DYNAXER HP4

215/55R17 94V DYNAXER HP4

5,776.00 ден

На лагер

5,776.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016969 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP4

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: