215/55R17 94W PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

215/55R17 94W PRIMACY 4+

215/55R17 94W PRIMACY 4+

10,179.00 ден

На лагер

10,179.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501683 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: