215/55R17 98W DRIVEGUARD RFT XL

BRIDGESTONE
-10%

215/55R17 98W DRIVEGUARD RFT XL

215/55R17 98W DRIVEGUARD RFT XL

7,344.00 ден

На лагер

7,344.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011140 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: