215/55R17 98W Powerproof XL

NOKIAN

215/55R17 98W Powerproof XL

215/55R17 98W Powerproof XL

8,460.00 ден

Out of stock

8,460.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA017099 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: