215/55R18 99V N’blue 4Season SUV XL

NEXEN

215/55R18 99V N’blue 4Season SUV XL

215/55R18 99V N’blue 4Season SUV XL

7,990.00 ден

На лагер

7,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503759 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season (SUV)

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: