215/55R18 99V WContact TS870P XL FR

CONTINENTAL

215/55R18 99V WContact TS870P XL FR

215/55R18 99V WContact TS870P XL FR

14,420.00 ден

На лагер

14,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502262 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: