215/60R16 99H CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN
-10%

215/60R16 99H CROSSCLIMATE 2 XL

215/60R16 99H CROSSCLIMATE 2 XL

10,575.00 ден

На лагер

10,575.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501040 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: