215/60R16 99H HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS
-10%

215/60R16 99H HIGH PERFORMANCE XL TA

215/60R16 99H HIGH PERFORMANCE XL TA

4,005.00 ден

На лагер

4,005.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021919 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: