215/60R16 99H PRIMACY 4+ XL

MICHELIN
-10%

215/60R16 99H PRIMACY 4+ XL

215/60R16 99H PRIMACY 4+ XL

10,827.00 ден

На лагер

10,827.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503898 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: