215/60R16 99V AllSeasonContact XL

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

215/60R16 99V AllSeasonContact XL

215/60R16 99V AllSeasonContact XL

8,648.00 ден

На лагер

8,648.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021941-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: