215/60R16 99V PremiumContact 6 XL

CONTINENTAL

215/60R16 99V PremiumContact 6 XL

215/60R16 99V PremiumContact 6 XL

11,230.00 ден

На лагер

11,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022772 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: